Odsłon : 123874

Aktualności

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice


w  związku z pojawieniem się COVID 19 na terenie Przedszkola Nr 3 w Przemyślu zawieszenie zajęć stacjonarnych nastąpi w terminie od 12.10.2020r do 16.10.2020r. Nauczanie w tym czasie odbywać się będą w formie zdalnej.  Powyższe działania zostały wprowadzone w celu zablokowania dalszego rozprzestrzeniania się wirusa.

Zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, zasiłek opiekuńczy przysługuje ubezpieczonemu zwolnionemu od wykonywania pracy z powodu konieczności osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem w wieku do ukończenia 8 lat, m. in. w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły, do których dziecko uczęszcza.

...................................................................................................................................................


1 WRZEŚNIA 2020 r.
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021


Szanowni Rodzice, przedszkole jest czynne w godz. od 6:30 do 16:00.

W budynku przedszkola obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa, obowiązkowa dezynfekcja rąk (płyn do dezynfekcji znajduje się przy wejściu do przedszkola) oraz zasada możliwości przebywania rodzica w części wspólnej szatni przedszkola z zachowania bezpiecznej odległości 1,5 m w stosunku do pracowników i innych rodziców.

Przynosimy do przedszkola tylko niezbędne rzeczy potrzebne w funkcjonowaniu dziecka tj.:
- wierzchnie ubranie (kurtka lub bluza, nakrycie głowy)
-  rzeczy na zmianę w razie potrzeby przebrania dziecka (w workuze ściągaczem: majteczki, skarpetki,    koszulka, spodnie lub getry, dzieci 3 letnie piżamki)
- pantofle
- chusteczki higieniczne

Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia do przedszkola przez dzieci jakichkolwiek zabawek, autek, pluszaków, słodyczy, napojów, itp.

Wszelkich informacji podstawowych w związku z rozpoczęciem roku szkolnego nauczycielki grup przekazały państwu telefonicznie. Informacje szczegółowe, dotyczące m.im. wyprawki przedszkolnej, planów i programów pracy dydaktycznej, itp. będą udzielane przez wychowawców poszczególnych grup na indywidualnych zebraniach grupowych (organizowanych wg. zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego)


Więcej informacji i pliki do pobrania w zakładce Dla Rodziców.